

3 405 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0110-0318.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 5841139300;5841139600;5841139600 |
| Висота | 61 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2002, 2012, 2003, 2004, 2008, 2011, 1999, 2001, 2006, 1998, 2009, 2010, 2000, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Tucson, Grandeur, Sonata, Sportage |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |