7 436 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0134-0123.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 7L6615301E;7L6615301K;7L8615301;95535140150;95535140151 |
| Висота | 68.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2004, 2003, 2014, 2025, 2020, 2010, 2013, 2023, 2002, 2012, 2022, 2017, 2021, 2019, 2005, 2018, 2006, 2009, 2024, 2007, 2008, 2011, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Cayenne, Touareg, Q7 |
| Товщина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |