3 396 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0120-0201.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | SDB000644;SDB000645;SDB000646 |
| Висота | 59 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2016, 2012, 2018, 2014, 2017, 2008, 2011, 2015, 2006, 2010, 2009, 2013, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport, Range Rover, Discovery |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |