3 826 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0120-0243.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 34216792233;34216864899 |
| Висота | 66.2 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2012, 2018, 2022, 2014, 2017, 2011, 2021, 2019, 2015, 2025, 2023, 2020, 2013, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | #3, 3 |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |