
7 848 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0134-0100.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 3D0615301F;3D0615301M;4E0615301A;4E0615301G;4E0615301J;4E0615301P |
| Висота | 59.7 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2014, 2011, 2008, 2006, 2009, 2003, 2002, 2015, 2005, 2007, 2016, 2004, 2013, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A8, Phaeton |
| Товщина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |