

4 106 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0122-0253.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 4351235280;4351235310 |
| Висота | 70.2 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2002, 2003, 2004, 1995, 1999, 2001, 1998, 1997, 1996, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |