5 722 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0130-0176.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 4F0615301F;4F0615301G |
| Висота | 59.7 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2004, 2008, 2011, 2006, 2009, 2010, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |