3 052 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0125-0214.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | B45A33251A;BJS733251A |
| Висота | 51.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2018, 2014, 2017, 2019, 2015, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | #3, 3 |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |