7 003 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0136-0109.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 34116771982;34116793243 |
| Висота | 62 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2014, 2008, 2011, 2006, 2010, 2009, 2013, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Товщина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |