3 590 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0134-0104.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 4351248120;4351248120 |
| Висота | 49.2 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2014, 2008, 2011, 2015, 2010, 2009, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
| Товщина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |