


3 342 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0122-0325.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 34106877211 |
| Висота | 66.2 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.6 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2021, 2019, 2025, 2020, 2023, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | #3, 3 |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |