2 772 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0112-0152.1 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 34211164911;34216765458;34216794299;34216859678 |
| Висота | 80.2 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2002, 2003, 2004, 2001, 2006, 2000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |