2 046 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-3990.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 0004209720;0034202420;0084204320;2D0698451B;9104207500;A0004209720;A0034202420;A0084204320;A9104207500 |
| Висота | 61.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 1997, 2008, 2003, 2011, 2006, 2002, 2014, 2024, 2010, 2025, 2015, 2005, 1996, 1999, 2000, 2007, 2013, 2012, 1995, 2022, 2023, 2021, 2018, 2009, 2019, 2016, 1994, 2004, 1998, 2001, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Товщина | 18.9 мм |
| Ширина | 125.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |