2 127 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2712.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1694200420;1694201120;1694201420;1694201720;A1694200420;A1694201120;A1694201420;A1694201720;000420160590 |
| Висота | 41.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2012, 2008, 2004, 2011, 2010, 2006, 2009, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Товщина | 14.6 мм |
| Ширина | 95.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |