2 856 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5541.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 4605B475;4605C248 |
| Висота | 58.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2023, 2014, 2021, 2016, 2012, 2018, 2017, 2022, 2024, 2019, 2015, 2020, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Eclipse, Outlander, L200 |
| Товщина | 15.3 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |