
3 410 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2742.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 410601334R;4154210310;4154210610;4154300022;7701210110;A4154210310;A4154210610;A4154300022 |
| Висота | 62.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2023, 2014, 2016, 2021, 2012, 2008, 2018, 2011, 2022, 2017, 2024, 2009, 2010, 2019, 2015, 2020, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 131.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |