3 128 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5688.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 410606808R |
| Висота | 58.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2023, 2016, 2021, 2018, 2017, 2022, 2024, 2019, 2015, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Espace |
| Товщина | 18.6 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |