

3 052 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5794.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 04465B1120000;04465B1190000;04465B1191000;04465B1320000;04491B1121000;5581052R50;5581052R51;5581068L00;5581068L50;5581068R10;5581071L51;55810M69P50;DFY13328Z;DFY13328ZA |
| Висота | 51.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2008, 2011, 2006, 2014, 2024, 2010, 2025, 2015, 2005, 2007, 2013, 2012, 2022, 2023, 2021, 2018, 2009, 2019, 2016, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Subaru, Daihatsu, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift, Baleno, Justy, Sirion |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 125.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |