4 438 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7331.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1613260780;1613260780;1613260780;1613260780;1675991780;1675991780;1675991780;1675991780;1678168280;1678168280;1678168280;1678168280;SU001A3132 |
| Висота | 69.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2017, 2025, 2016, 2022, 2023, 2021, 2018, 2020, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Opel, Citroen, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Expert, Zafira, Vivaro, Zafira |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Ширина | 180.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |