
3 847 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0470-2790.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 2K5698451A;2K5698451B;2K5698451C;2Q0698451A;2Q0698451D;2Q0698451D;2Q0698451D;5Q0698451B;5Q0698451B;5Q0698451B;5Q0698451F;5Q0698451F;5Q0698451F;5Q0698451L;5Q0698451L;5Q0698451L;7N0698451A;7N0698451A;7N0698451A;8U0698451F;8U0698451F;8U0698451F |
| Висота | 51.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2023, 2014, 2016, 2012, 2021, 2018, 2011, 2022, 2017, 2024, 2010, 2019, 2015, 2020, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Alhambra, Q3, Octavia, Polo, A1, Leon |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 104.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |