
1 861 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7052.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 11046952012;11046952012;1605454;1605454;1605746;1605746;1605789;1605789;1605808;1605808;1605911;1605911;90297770;90297770;90398760;90398760;90399495;90399495;90511162;90511162;90511162 |
| Висота | 52.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2012, 2008, 2018, 2011, 2024, 2002, 2019, 2013, 2014, 1992, 2006, 2016, 1991, 1995, 1984, 2009, 1999, 2004, 1996, 1998, 2003, 1993, 2023, 2000, 1997, 2005, 2017, 2022, 1986, 2010, 1988, 2020, 1987, 2025, 1989, 2021, 2001, 1990, 2015, 1985, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Kadett, Ascona, Nexia, Astra, Espero, Omega, Vectra, Cavalier, Lanos, Calibra |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина | 156.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |