
7 023 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0470-2782.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 0004206704;0004208704;0064203320;0064203420;0064206820;0074207720;0074207820;0074209020;A0004206704;A0004208704;A0064203320;A0064203420;A0064206820;A0074207720;A0074207820;A0074209020 |
| Висота внутрішньої накладки | 49.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2016, 2012, 2018, 2011, 2017, 2019, 2015, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Товщина | 18.6 мм |
| Ширина | 116.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |