4 838 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-3879.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 2N0698151A |
| Висота | 70.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2023, 2016, 2021, 2018, 2017, 2022, 2024, 2019, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Товщина | 20.9 мм |
| Ширина | 177.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |