3 949 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5681.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 58101C5A70;58101S1A70 |
| Висота | 60.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2017, 2025, 2016, 2015, 2022, 2023, 2021, 2018, 2020, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Sorento |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |