2 632 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-2605.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 1550219;1719275;1749322;1788734;1848518;1855307;1894272;2017679;8V512K021AA;8V512K021AB;8V512K021BA;8V512K021BB;8V512K021CA;E4B12001AB;G1B52001AA |
| Висота | 51.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2023, 2014, 2016, 2021, 2012, 2008, 2018, 2011, 2022, 2017, 2024, 2009, 2010, 2019, 2015, 2020, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 125.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |