
3 830 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-7307.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 8V0698451C;8V0698451E;8V0698451G |
| Висота внутрішньої накладки | 61.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56.2 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2025, 2023, 2016, 2021, 2018, 2017, 2022, 2024, 2019, 2015, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A3, TT, Q3 |
| Товщина | 16.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 123 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |