| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5734.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 0446648040;0446648040;0446648090;0446648090 |
| Висота | 44 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2013, 2012, 2008, 2004, 2003, 2011, 2010, 2006, 2009, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX |
| Товщина | 15.1 мм |
| Ширина | 101.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |