| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 13.0460-5507.2 |
| Виробник | ATE |
| Кросс-номери | 43022T8MG00;43022T8MG01 |
| Висота | 45.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2017, 2025, 2016, 2015, 2022, 2023, 2021, 2018, 2014, 2020, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | HR-V |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 116.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |