284 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.102.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 96182220 |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2008, 2018, 1998, 2007, 2014, 2021, 2017, 2020, 2004, 2011, 2009, 2023, 2001, 1997, 2010, 1999, 2015, 2016, 2002, 2019, 2000, 2024, 2022, 2005, 2025, 2006, 2013, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chery, Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos, A1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 202 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |