1 668 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.B87.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 16546HG00A;A6510940404 |
| Висота | 262 мм |
| Довжина | 137 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2017, 2025, 2015, 2020, 2018, 2016, 2013, 2019, 2024, 2022, 2023, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |