361 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.019.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 1444Q4;1L0129620A;25750701 |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 1992, 1999, 1996, 1993, 2006, 2004, 1998, 2002, 1997, 1991, 2000, 2005, 1995, 2007, 1994, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Cadillac, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Felicia, Ibiza, Caddy, CTS, Cordoba, Polo, Toledo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |