587 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.509.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 6C0129620 |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 283 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2014, 2019, 2017, 2016, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A1, Toledo, Ibiza, Polo, Rapid |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 232 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |