613 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.717.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 9800097580;SU001A3728 |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2017, 2025, 2015, 2020, 2018, 2016, 2013, 2019, 2024, 2022, 2023, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Peugeot, Citroen, Fiat, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Scudo, Zafira, C4, Jumpy, Zafira, 308, Expert, Vivaro, 508, C5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |