736 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.463.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | A6420942204;A6420943004 |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 273 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2010, 2015, 2008, 2006, 2013, 2011, 2009, 2007, 2005, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, R-Class, S-Class, E-Class, G-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 174 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |