484 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.254.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 1444FK;1444PX;1444VX |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2010, 2008, 2006, 2004, 2013, 2011, 2009, 2007, 2005, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 308, 307, C4 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 183 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |