288 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.025.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 1444L6;7701036270 |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 298 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 1992, 1999, 1996, 1993, 2006, 2004, 1998, 2002, 1997, 1991, 2000, 2005, 1995, 1994, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Spartana, Clio, Rapid |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |