622 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.677.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 51977574;68247339AA;K68247339AA |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 208 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2019, 2015, 2023, 2017, 2025, 2018, 2016, 2021, 2022, 2014, 2020 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Jeep, Fiat |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |