452 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.280.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 2811308000;281132F250 |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 253 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2005, 2011, 2006, 2010, 2009, 2008, 2007, 2012, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Cerato, Sportage, Tucson |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |