427 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.262.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 1444CQ;1444FC;1444TL;9682242580 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2008, 2018, 2007, 2014, 2021, 2017, 2020, 2004, 2011, 2009, 2023, 2010, 2015, 2016, 2019, 2024, 2022, 2005, 2025, 2006, 2013, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C4, 307, 206 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 103 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |