882 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.D65.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 20972655;835196 |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 284 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2017, 2010, 2015, 2008, 2016, 2013, 2011, 2009, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 253 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |