543 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.382.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 281134D000 |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 302 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2010, 2015, 2008, 2006, 2013, 2011, 2009, 2007, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |