740 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.130.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 0K55223603A |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 304 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 1999, 2006, 2004, 2002, 2000, 2007, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carnival |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 198 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |