949 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.357.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 13717797465 |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 301 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2009, 2010, 2004, 2008, 2005, 2006, 2013, 2014, 2012, 2007, 2011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, 3, D3, #3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 236 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |