347 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.721.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 178010H030;178010H050;178010H080;1780128030 |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 293 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2009, 2017, 2010, 2018, 2006, 2008, 2016, 2013, 2014, 2012, 2007, 2011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Venza |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 201 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |