444 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.606.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 4X439601BA;C2S26965;C2S36774 |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 454 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2006, 2004, 2009, 2007, 2005, 2003 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 89 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |