925 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.394.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 5010317658 |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 393 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2010, 2008, 2006, 2004, 2013, 2011, 2009, 2007, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Mascott |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 283 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |