640 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.H2O.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 0305DC0161N;0K2KK13483;0K2KK13483A;190666;190667;1906C3;46797378;60816460 |
| Висота | 159 мм |
| Внутрішній діаметр | 63 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2015, 2025, 2024, 2021, 2020, 2006, 2009, 2011, 1999, 2018, 2019, 2008, 2016, 2002, 2022, 2000, 1997, 2004, 2013, 2003, 2001, 2005, 2014, 2017, 1998, 2007, 2023, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Kia, Fiat, Lancia, Citroen, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Ducato, 156, Brava, Boxer, Bravo, Cerato, Palio, 146, Stilo, Jumper, 145, Doblo, Carens |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |