894 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.415.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 1GD127401;6K0127401B;6K0127401G;6K0127401H |
| Висота | 133 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2001, 2003, 1996, 2000, 1997, 1999, 1998, 2004, 1995 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Polo, Cordoba, Caddy, Ibiza |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |