299 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.319.01 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 0000929001;0000929501;0010920401;0010920501;0010922501;0010923201;5008874;5014353;9975337;A0010923201 |
| Висота | 92 мм |
| Внутрішній діаметр | 61 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1990, 1983, 1994, 1978, 1977, 1987, 1992, 1976, 1985, 1981, 1989, 1995, 1984, 1975, 1986, 1996, 1991, 1982, 1993, 1979, 1988, 1980 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class, T1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |