1 290 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.077.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 6420901652;6420920201;A6420920201 |
| Висота | 125 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2015, 2025, 2024, 2021, 2020, 2006, 2009, 2011, 2018, 2019, 2008, 2016, 2022, 2004, 2013, 2005, 2014, 2017, 2007, 2023, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, R-Class, B-Class, E-Class, Viano, Sprinter, A-Class, C-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |